KONST / Litografier / Färglitografi 16034143
nr 1603 4143
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Slottsbacken. Signerad, numrerad 66/70, daterad -81. Färglitografi, bildmått: 40x60 cm, yttermått inklusive ram: 56x76 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 4 mars 2024
kl 18:32:33
3/3 22:26:16
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas